Pobierz darmowy ebook

"PISANIE EKSPRESYWNE I PROWADZENIE DZIENNIKA. Dla kogo jest ta praktyka i jak może pomóc"

Szukasz praktyki, która ułatwi Ci nawiązanie kontaktu ze swoimi emocjami, potrzebami, sercem?

Chcesz dowiedzieć się czym jest pisanie ekspresywne i praktyka prowadzenia dzienników oraz jak możesz z niej skorzystać dla swojego zdrowia psychicznego i dobrostanu?

Co przeczytasz w ebooku?

W Ebooku znajdziesz odpowiedzi na pytania:

* czym jest praktyka pisania ekspresywnego i prowadzenia dzienników,
* komu może pomagać,
* w jakich problemach może przynieść wsparcie,
* od czego zacząć praktykę pisania autoterapeutycznego,
* przekierowanie do darmowej grupy w której poznasz inne piszące osoby.

TAK CHCĘ EBOOK

Co mówią o praktyce pisania

 i prowadzenia dzienników inni praktykujący?

Pisanie ekspresywne pozwala uwolnić w sobie tę część myśli, która jest najbardziej naturalna. W życiu codziennym zagłuszamy je zazwyczaj kolejną rozmową, kolejnym filmem, kolejnym zadaniem w pracy, kolej obowiązkiem domowym na którym się skupiamy. Te kilkanaście minut dziennie można poświęcić na bycie z samym sobą i „oczyszczenie” głowy, aby zrobić przestrzeń na teraźniejszość. Z przyjemnością polecam warsztat Moniki, który wyróżnia niesamowita atmosfera otwartości, zaufania i profesjonalizmu.

JUSTYNA

Pisząc wylewam z siebie wszystko to, co gromadzi się całymi dniami i często nie pozwala o sobie zapomnieć. Poznana technika różni się od pisania pamiętnika, to nie to samo! Pisząc uświadamiam sobie co tak naprawdę wywołuje moje emocje, docieram aż do potrzeb, po czym o wiele łatwiej o zrozumienie siebie i akceptację. O wiele łatwiej o zmianę, wyciszenie, radość, spokojny sen. To co przelewam na papier już nie męczy. Zdarza się pytać samego siebie "o co mi właściwie chodzi"? Pisanie ekspresywne gwarantuje odpowiedź. Siadasz i piszesz, początkowo o niczym, o wszystkim, o tym co wokół Ciebie. W końcu w natłoku myśli pojawia się porządek i samo sedno - odpowiedź, której szukałam.
Polecam udział w warsztatach, prowadząca tym żyje a przez to jest bardzo wiarygodna. Dba o każdy szczegół o każdego uczestnika, wprowadza w świat pisania ekspresywnego w atmosferze zaufania i akceptacji.

MARTA

Ciekawe doświadczenie. Układałem sobie w głowie wiele rzeczy podczas jednego pisania. Ale dawało też miły reset i oderwanie. Najbardziej podobała mi się możliwość pisania o wszystkim co mi leży na wątrobie. Nikt tego nie oceniał a ja oczyszczałem głowę. Układałem sobie dzień, tydzień, przyszłość. Bardzo oczyszczające doświadczenie.

KRZYSZTOF

Doświadcz autoterapeutycznej 
i rozwojowej mocy pisania.

Nazywam się Monika Kliber.

Wspieram moich Klientów w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, pogłębianiu samoświadomości oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania ekspresywnego i prowadzenia dzienników.

Skąd wiem, że pisanie ekspresywne i praktyka prowadzenia dzienników to wspaniałe narzędzie?
Z własnego doświadczenia i doświadczeń moich Klientów. 

Odkryłam pisanie ekspresywne kilka lat temu, wtedy nie wiedząc jeszcze, że to co robię zostało już poddane badaniom psychologicznym i służy wielu ludziom na całym świecie .

Dziś już z wiedzą popartą nauką m.in. w Center for Journal Therapy w Denver i własnym kilkuletnim doświadczeniem, mogę podzielić się tą praktyką z Tobą.

Monika Kliber pisanie ekspresywne